GULBENES traumpunkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Aktualitātes

Pieteikšanās www.manavakcina.lv Zvanot pa bezmaksas tālruni 8989 – zvanot uz Gulbenes poliklīnikas reģistratūru 64472809 – zvanot uz Balvu poliklīnikas reģistratūru…..

Atgādinām, ka no 2022. gada 15. februāra pieaugušajiem Covid-19 vakcinācijas sertifikātam tiek noteikts derīguma termiņš izmantošanai Latvijas Republikā. Veicot balstvakcināciju, iedzīvotājiem…..

Pieteikšanās pirmreizējai un balstvakcinācijai pa bezmaksas tālruni 8989 vai vietnē www.manavakcina.lv, kā arī zvanot uz Balvu poliklīnikas reģistratūru 64507001 un…..

Šobrīd bērnu vidū pieaug saslimšana ar tā saucamajiem „vēdera vīrusiem”. Kā rīkoties? Kādas ir rīcības pie vemšanas un šķidras vēdera…..

Visbiežākais ar ko saskaras vecāki, bērnam slimojot ar dažādām saslimšanām, ir paaugstināta ķermeņa temperatūra.   Vispirms jāatceras, ka paaugstināta temperatūra…..

Balvu dzemdību nodaļā 2022.gada 1.janvāra pirmais bērniņš liepnietis Demians. Puisīti plkst.17:30 pieņēma vecmāte Irēna Dukaļska. Demianu mājās gaida četrgadīgais brālītis……

Aicinājums sabiedrībai godināt veselības nozares profesionāļus “Gada balvai medicīnā 2021” arī no mūsu Balvu un Gulbenes novadiem! Balsot varat līdz…..

Aktuāli! Turpmāk uzrādot Covid-19 sertifikātu, savas identitātes apliecināšanai drīkst izmantot ne tikai pasi vai personas apliecību. Persona no 2021. gada…..

No 2022. gada 1. janvāra tiek paplašināts to personu grupu loks, kurām nav jāveic pacientu līdzmaksājumi, saņemot valsts apmaksātus veselības…..

    Izmetiet pagājušā gada neveiksmes un skumjas, līdzi ņemot uzvaras un labos mirkļus. Vienmēr ejiet uz priekšu bez bailēm…..

Pacientu portālā un viedtālruņu lietotnē, kas vienviet nodrošina dažādu ar veselību un veselības aprūpi saistītu jautājumu risināšanu, eVeselībasPunktā (https://eveselibaspunkts.lv/lv) ir…..

Kaut ar sniegpārslas aiz loga zemi klāj, darbiņi pie vides objekta “Dejošie eņģeļi” notiek mākslinieces Elizabetes Melbārzdes mākslas telpā. Mālā…..

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” informē, ka Ziemassvētkos, no 24. līdz 26. decembrim, un Vecgada vakarā, 31. decembrī un…..

    Pateicība ir mediķu darba augstākais novērtējums. Paldies SIA “Centrālā Laboratorija” par atzinību un ikvienam Covid-19 analīžu nodošanas punktu…..

Ar 16.decembri Latvijā uzsākta bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem vakcināciju pret Covid-19. Latvija ir saņēmusi 54 000 vakcīnas…..

Vērts atgādināt par SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā” piedāvāto pakalpojumu – individuālo “Express veselības pārbaude” programmu. Iespējams lielie darbi…..

Uz pirmreizējo vakcināciju iedzīvotājiem jāveic pieraksts vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Ja būs nepieciešama otrā vakcīnas deva (Pfizer vai…..

Stipendija tas ir finansiālais atbalsts un var būt stimuls uzrādīt teicamus rezultātus, gan arī iespēja koncentrēties studiju procesam, nevis meklēt…..

Dārta Tjunīte ir ģimenes medicīnas 3.gada rezidente un uz doto brīdi ir mediķu kolektīvā Balvu slimnīcas terapijas un Covid nodaļās……

Lai mazinātu Covid-19 iespējamo izplatību ārstniecības iestādē, aicinām izvērtēt pavadošo personu nepieciešamību! Atteikties, ja to atļauj pacienta veselības stāvoklis. Bērniem…..

  Saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī un Covid-19 infekcijas izplatību reģionā, ar rūpēm par māmiņām un, lai radītu drošus apstākļus…..

Projekta nosaukums: STACIONĀRĀS UN AMBULATORĀS VESELĪBAS APRŪPES INFRASTRUKTŪRAS UZLABOŠANA SIA „BALVU UN GULBENES SLIMNĪCU APVIENĪBA”, UZLABOJOT KVALITATĪVU VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMU…..

Aicinām sniegt savu viedokli par Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības saņemtajiem pakalpojumiem, aizpildot anketas: par pierakstīšanās iespējām uz speciālistu konsultācijām vai…..

Projekta nosaukums: STACIONĀRĀS UN AMBULATORĀS VESELĪBAS APRŪPES INFRASTRUKTŪRAS UZLABOŠANA SIA „BALVU UN GULBENES SLIMNĪCU APVIENĪBA”, UZLABOJOT KVALITATĪVU VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMU…..

Projekta nosaukums: STACIONĀRĀS UN AMBULATORĀS VESELĪBAS APRŪPES INFRASTRUKTŪRAS UZLABOŠANA SIA „BALVU UN GULBENES SLIMNĪCU APVIENĪBA”, UZLABOJOT KVALITATĪVU VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMU…..