GULBENES traumpunkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Par mums

Pateicības diena 2021

Pateicības diena – salidojums – aicināts ikviens
2021.gada 24.augusts (otrdiena) pie Balvu slimnīcas
Ik dienas, 10 gadu garumā, redzot mediķu un pārējā atbalsta personāla darbu tika auklēta ideja par Pateicības dienu, kas šogad jau top par reālu pasākumu. Covid ietekmēts formats vēl var mainīties, bet lielāki vai mazāki Pateicības dienas svētki būs. Ar šo dienu vēlamies radīt svētkus ikvienam no mums, kas jūtas piederīgs Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībai, lai iedzīvinātu ideju jaunai kopīgai apvienības tradīcijai. Salidojums – ar esošajiem un bijušajiem darbiniekiem, kolēģiem, sadarbības partneriem un Covid-19 laika labvēļiem, atbalstītājiem – šogad Balvos, nākamgad Gulbenē.
Tādēļ 24.augusts tiek pasludināts par brīvdienu, strādājot tikai NMP nodaļām un SMPP sestdienas režīmā.
Kādēļ 24.augusts? Tas nav izvēlēts nejauši, to sasaistām ar Bērtuļa dienu jeb Bērtuļiem. Senatnē tā bija svinama diena, kurā godināja darba darītājus. Tā daļēji bija arī atpūtas diena, kad sētā veica tikai neatliekamos darbus, bet smagākos lauku darbus atlika uz citu dienu. Biteniekiem Bērtuļos beidzas medus vasara, tradicionāli šis ir biškopības sezonas noslēgums. Latviešu tradīcijās Bērtuļi bija arī tirgus diena. Laika gaitā senās tradīcijas gan ir zaudējušas savu aktualitāti, jo mūsu piesātināto dzīves ritmu ietekmē tehnoloģiju attīstība un straujais dzīves temps. Varbūt dažreiz tomēr der noraut ”stop krānu” un ļauties svētku svinēšanai.
Izsakot pateicību medicīnas darbiniekiem par nesavtīgo darbu vīrusa COVID-19 ierobežošanā, īpaši novērtējam to cilvēku darbu, kuri uzņēmās atbildību, kuri piedalījās vīrusa seku likvidēšanā, ierobežošanā, kuri risināja jautājumus vienu pēc otra un darīja to saprātīgi un mērķtiecīgi.
Lai šie svētki ir veltījums ikvienam medicīnas jomas darbiniekam un mūsu draugiem, par kādiem uzskatām ikvienu no jums.
Svētku programmā no plkst.14:00
– Dzimis Balvos salidojums, dažādas bērnu aktivitātes
– Burbuļi un cirks
– Zaļais tirdziņš
– Radošās darbnīcas lieliem un maziem
– Sportiskas aktivitātes azartam un priekam
– Kaut kas garšas kārpiņām
– Muzikāli sveicieni un pateicības ziedi
– Sarunas un satikšanās prieks.
Mēs no sirds un augstu novērtējam medicīnas darbinieku pašaizliedzīgo darbu. Mēs zinām, ka mums ir uz ko paļauties, ka mūsu kolektīvā ir tik brīnišķīgi cilvēki, kas ir veltīti citu aprūpei. Un tā ir ļoti laba sajūta.
Ieplānojam šo datumu mūsu kalendāros!
Uz kopīgiem svētkiem aicinot,
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības vadība

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

“Esmu dzimis Balvos” – aicinām pieteikties iedzīvotājus – Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā dzimušos, iesūtot foto un dzimšanas datus.
Vecumam ierobežojumu nav – dalība iesūtītais bērnības foto.

Pieteikšanās e-pasts: lana.upite@slimnicuapvieniba.lv vai Whatsapp/zvanīt m.t. 26517685 un vienosimies par foto saņemšanu. 

Uz kopīgiem svētkiem aicinot 24.augustā plkst.14:00 pie Balvu slimnīcas – Pateicības diena!