GULBENES traumpunkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Par mums

Pateicības diena 2021

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības

PATEICĪBAS DIENA

2021.gada 24.augustā

Ik dienas, 10 gadu garumā, redzot mediķu un pārējā atbalsta personāla darbu tika auklēta ideja par Pateicības dienu, kas šogad jau būs reāls pasākums. Ar šo dienu vēlamies radīt svētkus ikvienam no mums, kas jūtas piederīgs Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībai, lai iedzīvinātu ideju jaunai kopīgai apvienības tradīcijai. Salidojums – ar esošajiem un bijušajiem darbiniekiem, kolēģiem – šogad Balvos, nākamgad Gulbenē.

Tādēļ 24.augusts tiek pasludināts par brīvdienu, strādājot tikai NMP nodaļām un SMPP sestdienas režīmā.

Kādēļ 24.augusts? Tas nav izvēlēts nejauši, to sasaistām ar Bērtuļa dienu jeb Bērtuļiem. Senatnē tā bija svinama diena, kurā godināja darba darītājus. Tā daļēji bija arī atpūtas diena, kad sētā veica tikai neatliekamos darbus, bet smagākos lauku darbus atlika uz citu dienu. Biteniekiem Bērtuļos beidzas medus vasara, tradicionāli šis ir biškopības sezonas noslēgums. Latviešu tradīcijās Bērtuļi bija arī tirgus diena. To visu ietērpsim aktivitātēs arī mēs.

Otrdiena, 24.augusts pie Balvu slimnīcas centrālās ieejas

No plkst.14:00

“Esmu dzimis Balvos” pieteikušos sumināšana. Būs iespēja apskatīt izveidoto attēlu kolāžu ar Balvu dzemdību nodaļā dzimušo fotogrāfijām, kuras tika iepriekš iesūtītas. Varēs iemūžināt pasākuma mirkļus foto stūrītī kopā ar saviem mīļajiem.

Plkst.15:00

Saudzē dabu – labāk laid gaisā ziepju burbuļus “Mārtiņa Burbuļi”.

Plkst.16:30

Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata” atraktīva  cirka meistarklase ar paraugdemonstrējumiem, kurā varēs izbaudīt  cirka mākslu gan skatoties, gan darbojoties pašiem, cirka mākslinieku pavadībā. Pieejams būs monocikls, žonglēšana ar dažādiem priekšmetiem, šķīvju virpināšana, diabolo, poji, līdzsvaru braucamais, līdzsvaru vingrinājumi uz virves, devil stick, līdzsvars uz lielās bumbas , 19.gs. beigu ritenis, burvju triki.

 

JAUTRAIS TRAUMU PUNKTS

 Plkst.15:00

 SIA “Centrālā Laboratorija” piedāvātā lekcija

Visa pasākuma laikā SIA “Centrālā Laboratorija” – viena no lielākajām un modernākajām Baltijas laboratorijām ar 65 filiālēm, 25 COVID 19 paraugu savākšanas punktiem un vairāk kā 450 darbiniekiem, aicina uz aktivitātēm bērniem, izmēģināt veiksmi plinko loterijā. Varēs izmērīt asinsspiedienu un noteikt glikozes līmeni asinīs.

 

Plkst.16:00

 SIA “ARBOR Medical Korporācija” piedāvātā lekcija – paraugdemonstrējumi “Ikdienas vingrinājumi kājām un mugurai”

SIA “Arbor Medical Korporācija” – uzņēmums, kas piedāvā plašu medicīnas iekārtu un preču klāstu, inovatīvus risinājumus, jauninājumus, iekārtu apkopi un servisu, kā arī lietotāju apmācības un tālākizglītības pasākumus, savā 20 gadu jubilejas gadā visa pasākuma laikā piedāvās veselības veicināšanas, interaktīvas aktivitātes, andeli – mandeli, konkursus un loteriju.

 

Kanisterapija – iespēja izzināt terapijas būtību un iespējas.

Vai zini, kā aprīkota ātrās palīdzības mašīna? Iespēja apskatīt un izjautāt, nofotogrāfēties.

Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” piedāvās izzināt dzelzceļa attīstības vēsturi caur spēlēm un praktisku darbošanos.

 

Plkst.17:00

Starts tiks dots Velo orientēšanās censoņiem.

 

Plkst.19:00

Muzikāli sveicieni un pateicības ziedi, piedaloties dziedātājai Olgai Rajeckai un Mārim Grigalim.

Mākslinieciski augstvērtīgu vides objektu prezentācija ar māklsinieces līdzdalību, kas tuvāko gadu laikā taps pie Balvu un Gulbenes slimnīcām.

 

Zaļais tirdziņš, kurā būs iespēja izdarīt savu labāko pirkumu.

 

Radošajās darbnīcās varēs nodoties radīšanai un darināšanai, atrast sevī mākslinieku.

 

Savas labākās emocijas tvert Foto pieturā.

 

Par muzikālu noskaņu pasākuma laikā gādās folkgrupa “Dadzes”, Anda un Dita,  folkloras kopa “Upīte”.

 

Pasākumos var tikt fotografēts vai filmēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības vajadzībām

Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas un drošības nosacījumiem programmā ir iespējamas izmaiņas!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pateicības diena – salidojums – aicināts ikviens
2021.gada 24.augusts (otrdiena) pie Balvu slimnīcas
Ik dienas, 10 gadu garumā, redzot mediķu un pārējā atbalsta personāla darbu tika auklēta ideja par Pateicības dienu, kas šogad jau top par reālu pasākumu. Covid ietekmēts formāts vēl var mainīties, bet lielāki vai mazāki Pateicības dienas svētki būs. Ar šo dienu vēlamies radīt svētkus ikvienam no mums, kas jūtas piederīgs Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībai, lai iedzīvinātu ideju jaunai kopīgai apvienības tradīcijai. Salidojums – ar esošajiem un bijušajiem darbiniekiem, kolēģiem, sadarbības partneriem un Covid-19 laika labvēļiem, atbalstītājiem – šogad Balvos, nākamgad Gulbenē.
Tādēļ 24.augusts tiek pasludināts par brīvdienu, strādājot tikai NMP nodaļām un SMPP sestdienas režīmā.
Kādēļ 24.augusts? Tas nav izvēlēts nejauši, to sasaistām ar Bērtuļa dienu jeb Bērtuļiem. Senatnē tā bija svinama diena, kurā godināja darba darītājus. Tā daļēji bija arī atpūtas diena, kad sētā veica tikai neatliekamos darbus, bet smagākos lauku darbus atlika uz citu dienu. Biteniekiem Bērtuļos beidzas medus vasara, tradicionāli šis ir biškopības sezonas noslēgums. Latviešu tradīcijās Bērtuļi bija arī tirgus diena. Laika gaitā senās tradīcijas gan ir zaudējušas savu aktualitāti, jo mūsu piesātināto dzīves ritmu ietekmē tehnoloģiju attīstība un straujais dzīves temps. Varbūt dažreiz tomēr der noraut ”stop krānu” un ļauties svētku svinēšanai.
Izsakot pateicību medicīnas darbiniekiem par nesavtīgo darbu vīrusa COVID-19 ierobežošanā, īpaši novērtējam to cilvēku darbu, kuri uzņēmās atbildību, kuri piedalījās vīrusa seku likvidēšanā, ierobežošanā, kuri risināja jautājumus vienu pēc otra un darīja to saprātīgi un mērķtiecīgi.
Lai šie svētki ir veltījums ikvienam medicīnas jomas darbiniekam un mūsu draugiem, par kādiem uzskatām ikvienu no jums.
Svētku programmā no plkst.14:00
– Dzimis Balvos salidojums, dažādas bērnu aktivitātes
– Burbuļi un cirks
– Zaļais tirdziņš
– Radošās darbnīcas lieliem un maziem
– Sportiskas aktivitātes azartam un priekam
– Kaut kas garšas kārpiņām
– Muzikāli sveicieni un pateicības ziedi
– Sarunas un satikšanās prieks.
Mēs no sirds un augstu novērtējam medicīnas darbinieku pašaizliedzīgo darbu. Mēs zinām, ka mums ir uz ko paļauties, ka mūsu kolektīvā ir tik brīnišķīgi cilvēki, kas ir veltīti citu aprūpei. Un tā ir ļoti laba sajūta.
Ieplānojam šo datumu mūsu kalendāros!
Uz kopīgiem svētkiem aicinot,
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības vadība

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

“Esmu dzimis Balvos” – aicinām pieteikties iedzīvotājus – Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā dzimušos, iesūtot foto un dzimšanas datus.
Vecumam ierobežojumu nav – dalība iesūtītais bērnības foto.

Pieteikšanās e-pasts: lana.upite@slimnicuapvieniba.lv vai Whatsapp/zvanīt m.t. 26517685 un vienosimies par foto saņemšanu. 

Uz kopīgiem svētkiem aicinot 24.augustā plkst.14:00 pie Balvu slimnīcas – Pateicības diena!